Grudzień, 2019

MIKOŁAJKI W KRASNAKLACH

WYCIECZKA NA POCZTĘ

Autor: | Data publikacji: 19 grudnia, 2019

PRACA PLASTYCZNA „PLUSZOWY MIŚ”

ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

Wysyłamy życzenia do najbliższych

Po samodzielnym przygotowaniu świątecznych kartek, udaliśmy się wysłać je do najbliższych.

Wiemy, że na kopercie musimy napisać adres odbiorcy , nakleić znaczek i wrzucic tak przygotowaną kopertę do skrzynki.

Uzbrojeni w taką wiedzę zrobiliśmy wszystko, by umilić najbliższym czas świąt.

Spotkanie świateczne

12 grudnia Myszki zaprosiły swoich najbliższych, by wspólnie spędzić przedswiąteczny czas. Na zaproszonych gości czekała niespodzianka – świąteczny film w wykonaniu Myszek, który wszyscy wspólnie obejrzeli na tablicy w sali.

Potem w ramach Festiwalu Kolęd wystąpiła rodzina Stasia i Karola. Zaangażowane całe rodziny zagrały i zaśpiewały wszystkim kolędę.

Nastepnie przyszedł czas na ozdabianie choinki, żeby Gwiazdor , który odwiedzi nas w przyszłym tygodniu zostawił pod nią kolorowe prezenty . Dzieci z rodzinami ozdobiły wczesniej przygotowane ozdoby z masy porcelanowej.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy znów za rok 🙂

Pierniczki