Maj, 2020

Pani Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne
Przedszkola nr 90,
serdecznie dziękuje

Panu Marcinowi tacie Michałka z grupy „Kaczki” za wyczyszczenie wszystkich dywanów w salach.

DZIĘKUJEMY

Autor: | Data publikacji: 15 maja, 2020

Szanowni państwo od 25 maja 2020 r. otwieramy przedszkole w zmienionej formule.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami , szczególnie rodzice którzy planują posyłać dziecko do przedszkola
Bardzo proszę o zapoznanie się z poniższymi dokumentami.

Wypełnione ankiety on line  w formie skanu należy przesłać na adres mailowy  sp69sms@wp.pl   do dnia 19 maja 2020 r. w tytule podając  imię i nazwisko dziecka oraz słowo Powrót.Informujemy również Państwa, że wytyczne związane z Covid 19 zmienią formułę funkcjonowania przedszkola. Nie będzie dotychczasowych grup, kontakty miedzy grupami będą niemożliwe.
Zapewniamy Państwo że pracownicy przedszkola uczynią wszystko aby powrót był jak najmilszy.

Autor: | Data publikacji: 15 maja, 2020

Dyżur wakacyjny

W załączniku informacja dotycząca dyżuru wakacyjnego.

Autor: | Data publikacji: 6 maja, 2020

Zarządzenie Pani Dyrektor Doroty Matuśkiewicz z dnia 05.05.2020

Autor: | Data publikacji: 6 maja, 2020

Przedsiębiorczy przedszkolak

„Myszki” w ramach kolejnych zabaw dowiedziały się skąd się biorą pieniądze, jak się nimi posługiwać i do czego są nam potrzebne.

Miały okazję zaprojektować własny banknot, pobawić się w sklep , przeliczać i porównywać monety ….a to tylko kilka z proponowanych zabaw 🙂

Autor: | Data publikacji: 5 maja, 2020

KOMUNIKAT – WAŻNE

Drodzy rodzice

Decyzją Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka przedszkole pozostaje zamknięte aż do odwołania (do 24 maja włącznie).
Prezydent Miasta Poznania podjął decyzję o pozostawieniu przedszkoli publicznych w stanie ograniczonego działania i zamknięciu dla dzieci ze względów zachowania bezpieczeństwa i podjęcia szczególnej ostrożności. Decyzję o ponownym uruchomieniu naszego przedszkola przekażemy Państwu z wyprzedzeniem.
Z życzeniami zdrowia.
Dyrekcja Przedszkola 90