Sierpień, 2020

now browsing by month

Posted by: | Posted on: 26 sierpnia, 2020

Szanowni Państwo!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

Placówka będzie otwarta od 6.00 do 17.00.

W związku z pracą przedszkola w reżimie sanitarnym prosimy zapoznać się ze zmianami, jakie będą obowiązywać w organizacji pracy przedszkola    od 1 września 2020.

PROSIMY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PRZYPROWADZAĆ I ODBIERAĆ DZIECI W GODZINACH PRACY ODDZIAŁU,  CO ZMNIEJSZY LICZBĘ KONTAKTÓW PAŃSTWA DZIECKO Z INNYMI DZIEĆMI A TYM SAMYM RYZYKO ZAKAŻENIA.

DO SZATNI PRZEDSZKOLNEJ WCHODZI JEDNORAZOWO DZIESIĘCIORO RODZICÓW Z DZIEĆMI ( JEDEN RODZIC),

RODZIC ZGODNIE Z ZASADAMI REŻIMU SANITARNEGO WCHODZI DO PRZEDSZKOLA Z ZAKRYTYM NOSEM I USTAMI,

DEZYNFEKUJE RĘCE W SZATNI,

RODZIC ZOSTAJE WPUSZCZONY DO SZATNI, GDZIE ODBIJA KARTĘ ROZBIERA DZIECKO I OPUSZCZA SZATNIĘ,

DZIECKO JEST PROWADZONE PRZEZ PRACOWNIKA PRZEDSZKOLA DO SALI,

RODZICÓW OBOWIĄZUJE ZAKAZ PORUSZANIA SIĘ PO PRZEDSZKOLU POZA WYZNACZONYM MIEJSCEM W SZATNI,

DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ DZIECI ZDROWE

PRZYPOMINAMY DZIECI PRZYPROWADZAMY DO 8.30.

Prosimy rodziców/opiekunów o zapoznanie się niżej podanymi załącznikami, wypełnienie i dostarczenie do grup.

Posted by: | Posted on: 26 sierpnia, 2020

Sarenki

Nasza grupa to gromada uśmiechniętych dziewczynek i wesołych chłopców w wieku 5 i 6 lat.   Odkrywamy świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz pokonywanie różnych trudności pojawiających się w trakcie zadania.

Dzieci mają zapewniony wszechstronny rozwój dzięki stosowaniu innowacyjnego programu „TABLIT” oraz wdrożeniu do pracy dydaktyczno – wychowawczej pedagogiki Planu daltońskiego.

„Sarenki” lubią poznawać otaczający świat, bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Rozwijają swoje zdolności  i zainteresowania.

Sarenkami opiekują się i uczą Pani Elwira, Pani Iwona oraz Pani Agnieszka a pomaga im Pani Hania.

Posted by: | Posted on: 17 sierpnia, 2020

INFORMACJA – ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

W piątek , 28.08.2020, o godz 10.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci
rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem.

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną, spotkanie
odbędzie się w nieco innej formie niż do tej pory.
Dbając o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników przedszkola
zajęcia odbędą się w ogródku przedszkolnym.
Przypominamy o założeniu maseczki.