„Rybki”

Autor: | Data publikacji: Sierpień 26, 2016

IMG_2209

Nasza grupa to gromada uśmiechniętych dziewczynek i wesołych chłopców w wieku 5 i 6 lat.   Odkrywamy świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz pokonywanie różnych trudności pojawiających się w trakcie zadania. W tym roku realizujemy również projekt „Podróże małe i duże”. W każdym miesiącu będziemy wyruszać w podróż do innego kraju, by choć w małej części poznać otaczający nas świat.

Dzieci mają zapewniony wszechstronny rozwój dzięki stosowaniu innowacyjnego programu „TABLIT” oraz wdrożeniu do pracy dydaktyczno – wychowawczej pedagogiki Planu daltońskiego.

„Rybki” lubią poznawać otaczający świat, bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Rozwijają swoje zdolności  i zainteresowania.

Rybkami opiekują się i uczą Pani Marysia oraz Pani Paulina a pomaga im Pani Violetta.