„Sowy”

Autor: | Data publikacji: Sierpień 27, 2016

IMG_2208

Nasza grupa to gromada uśmiechniętych dziewczynek i wesołych chłopców 4 i 5 lat.

Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali  przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie.  Starają się być samodzielne i koleżeńskie.

Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Sowami opiekują się i uczą Pani Paulina i Pani Marysia a pomaga im Pani Violetta.