Nasza grupa to gromada uśmiechniętych dziewczynek i wesołych chłopców w wieku 5 i 6 lat.   Odkrywamy świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz pokonywanie różnych trudności pojawiających się w trakcie zadania.

Dzieci mają zapewniony wszechstronny rozwój dzięki stosowaniu innowacyjnego programu „TABLIT” oraz wdrożeniu do pracy dydaktyczno – wychowawczej pedagogiki Planu daltońskiego.

„Sarenki” lubią poznawać otaczający świat, bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Rozwijają swoje zdolności  i zainteresowania.

Sarenkami opiekują się i uczą Pani Elwira, Pani Iwona oraz Pani Agnieszka a pomaga im Pani Hania.